Polonia Świdnica pokonała w sobotę Strzeliniankę

ABU
Piłkarze Strzelinianki w minioną sobotę zmierzyli się z drużyną Polonia Sparta ze Świdnicy. Mecz zakończył się wynikiem 2:0 dla świdniczan.

W drugim sparingu rozegranym w sobotę w Świdnicy przeciwnikiem drużyny ze Strzelina była 3 ligowa Polonia Sparta Świdnica. Mecz zakończył się zwycięstwem gospodarzy 2:0.Chociaż przez całe spotkanie Strzelinianka nadawała ton grze,to jednak była tego dnia nieskuteczna.Sytuacji bramkowych nie wykorzystali Łuczak (jego mocny strzał bramkarz gospodarzy sparował na poprzeczkę), Kaczmarek, który po prostopadłym podaniu od Bochorodycza znalazł się sam na sam z bramkarzem gospodarzy i fatalnie spudłował. Józefowicz jego strzał z rzutu wolnego broni bramkarz Polonii. W 39 minucie Bołdyn zagrywa piłkę do Józefowicza,strata piłki i natychmiastowy strzał znajduje drogę do bramki.W drugiej połowie nadal optyczna przewaga Strzelinianki i znowu nie wykorzystane sytuacje sam na sam z bramkarzem przez Urbana oraz Burtana.Za to drugą bramkę strzelają gospodarze po stracie piłki w środku pola.

W najbliższą sobotę o godzinie 14:30 w Dzierżoniowie drużyna ze Strzelina rozegra kolejny sparing a naszym przeciwnikiem będzie Sparta Paczków.

Źródło: strona Klubu sportowego Strzelinianka Strzelin